У жовтні 2023 року Консультативною радою Scopus Content Selection and Advisory Board (CSAB) схвалено для включення у міжнародну наукометричну базу SCOPUS два журнали нашого Видавничого дому: «Сімейна медицина. Європеські практикию Family medicine. European practices» «Здоров’я чоловіка. Health of Man».
Ми, як видавці наукових журналів, з вдячністю сприймаємо це рішення як стимул для всіх нас в Україні, докладати всіх необхідних зусиль для подальшої інтеграції українських науковців у міжнародну спільноту.
Наукове видання «Сімейна медицина. Європейські практики» має славетну історію. Заснований у 1999 році професором Григорієм Лисенком, як «Сімена Медицина», журнал став джерелом інформування медичної спільноти про успіхи та проблеми, досягнення та перспективи розвитку сімейної медицини в Україні.
В процесі розвитку журнал став офіційним видання Української асоціації сімейної медицини та був підтриманий Європейською асоціацією сімейних лікарів (WONCA Europe) і Європейськоїю асоціацією викладачів сімейної медицини (EURACT). У 2022 році видання було переіменовано і виходить зараз під назвою «Сімейна медицина. Європейські практики».
Наукове видання «Здоров’я чоловіка. Health of Man» був заснований у 2002 році вченими ДУ «Iнститут урологiї iмeнi академiка О.Ф. Возiанова Нацiональної академiї медичних наук України», як спеціалізоване науково-практичне видання призначене для лікарів сексопатологів, андрологів, урологів, дерматовенерологів, онкоурологов, ендокринологів, психіатрів та сімейних лікарів.